Powiedz „NIE” Traktatowi Lizbońskiemu

Europa od jakiegoś czasu po raz kolejny stoi przed obliczem totalitaryzmu, demokracja broni się już resztkami sił, społeczeństwo żyje w nieświadomości i systematycznie jest otumaniane przez propagandę, państwa należące do wspólnoty znajdują się o mały kroczek od utraty suwerenności. Rysuje się przed nami ponura wizja egzystowania w ramach struktur super państwa, gdzie funkcjonowanie każdej strefy życia jest kontrolowane przez zmasowaną biurokrację, a cała władza spoczywa w rękach Parlamentu UE. Jest to aparat rządzenia, który za nic ma demokrację, wolny rynek i dobro społeczeństwa, który dzięki prawu i biurokracji posiada nieograniczoną moc niszczenia wszystkiego co nie leży w jego korupcyjnej, korporacyjnej sferze interesów. Traktat Lizboński jest „zielonym światłem” dla usankcjonowania takiego właśnie stanu rzeczy!

Traktat Lizboński pozbawia obywateli Europy prawa do odrzucenia zasad rządzenia, które nie reprezentują ich interesów, jednocześnie wspierając interesy korporacji i udział w nich władz UE oraz wyklucza podstawowe zasady demokracji.

Dla obywateli przyjęcie postanowień Traktatu Lizbońskiego w Europie oznacza: utratę państwowych praw konstytucyjnych; brak możliwości demokratycznego wyboru prezydenta jako głowy rządu na poziomie wykonawczym oraz brak możliwości zmiany władz na poziomie wykonawczym, które nadużyły lub ograniczyły prawa człowieka.

Potrzeba miliona podpisów spośród 27 krajów członkowskich Unii by przeprowadzić referendum europejskie na rzecz odrzucenia Traktatu Lizbońskiego. Akcja powstała z ramienia European Referendum Initiative.

Podpisz petycję na rzecz referendum w sprawie odrzucenia Traktatu Lizbońskiego TUTAJ.

Inicjatywa na wykop.pl gdzie dowiedzieć się można również nieco nt. jej organizatorów TUTAJ.

Garść materiałów dotyczących Traktatu Lizbońskiego
TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ.

Treść dokumentu w języku polskim TUTAJ.

Autor: Velevit

Trochę informacji na temat Traktatu Lizbońskiego zebrałem także w kategorii Unia Europejska – a dokładniej TUTAJ. Zapraszam też do przejrzenia filmów na temat unii i traktatu.

Źródło: Wolne Media

Komentarz „MEDYCYNY TYBETAŃSKIEJ”
Traktat Lizboński wprowadza brak możliwości decydowania o losach Polski i Polaków przez Polaków. Władza zwierzchnia przeniesiona jest do Brukseli, gdzie inne osoby w tym też i nasi obywatele będą decydować o losach całej Unii Europejskiej. Dla medycyny naturalnej jest to oczywisty gwóźdź do trumny ponieważ ustawodawstwo Unii Europejskiej bardzo restrykcyjnie w przepisach odnosi się do medycyn naturalnych i produktów wykorzystywanych przez te medycyny. Myślimy, że w krótkim czasie będziemy mieli taką sytuację jak w Irlandii gdzie wszystkie suplementy i zioła wydaje się z przepisu lekarskiego ( na receptę ).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Jedna odpowiedź to “Powiedz „NIE” Traktatowi Lizbońskiemu”

RSS Feed for Medycyna Tybetańska prof. Enkhjargal Dovchin " ENJI" – strona zwolenników naturalnych metrod leczniczych oraz wolnego dostępu do nich Comments RSS Feed

Strata osoby bliskiej to cos niezwykle bolesnego, lecz jaki mamy na to wplyw, kupno czy zamowienie ceremonii pogrzebowej to dramat dla kazdej rodziny, lecz trzeba miec nadzieje iz nie jest to koniec i ze pogrzeb to tylko jeden z etapow zycia


Where's The Comment Form?

 • Google Translator

 • STOP kłamstwu tvn!

  STOP TVN, TVN24, POLSAT I WYBIÓRCZEJ - stop zakłamaniu w mediach masowych
 • Chroń medycynę naturalną/ Protect natural medicine all over the world
 • Podpisz petycję w obronie medycyny naturalnej i tradycyjnych systemów medycznych
 • Medycyna Tybetańsko-Mongolska, Akupunktura, Moksa, Ziołolecznictwo na PINTEREST.COM
 • Polub nas na FB

 • Artykuł o nagonce

 • Czwarty Wymiar o nagonce medialnej

  Artykuł w "CZWARTYM WYMIARZE" o nagonce medialnej na lekarkę Enkhjargal Dovchin "ENJI"
 • Artykuły w „ZC”

  Znaki Czasu - to obecnie jedyne czasopismo, które ma odwagę pisać jawnie o najważniejszych sprawach dotyczących zdrowia ludzkiego czyli Kodeksie Żywnościowym, Szczepieniach oraz alternatywnych metodach leczniczych.
 • MTM in Poland

  Mongolska Tradycyjna Medycyna w Polsce - MTM in Poland
 • LIST OTWARTY

  LIST OTWARTY PUBLICYSTÓW W OBRONIE TOLERANCJI I WOLNOŚCI WYKONYWANIA ZAWODU
 • Chmurka kategorii

 • Ankiety

 • Szybkie menu

Liked it here?
Why not try sites on the blogroll...

%d blogerów lubi to: