Traktat Lizboński zmusza do “wojny z terrorem”

Opublikowano: 18.02.2010

Traktat Lizboński zawiera klauzulę obligująca wszystkie kraje wspólnoty to “wspólnego działania” na wypadek “ataku terrorystycznego”.

“Klauzula solidarności” stwierdza że Unia oraz członkowie powinni zareagować w duchu jedności jeśli któryś z krajów unijnych stanie się celem ataku terrorystycznego. Ponadto, traktat zezwala na ustanowienie wspólnej armii europejskiej oraz powszechnego poboru.

Wiadomo nie od dziś że “światowa elita” stojąca za skandalem świńskiej grypy,kryzysem finansowym czy globalnym ociepleniem od lat planuje masowy konflikt zbrojny na bliskim wschodzie…

Rzekomy atak terrorystyczny z 9/11 został użyty do uzasadnienia wojny w Iraku i Afganistanie jak również do ograniczenia praw obywatelskich oraz ustanowienia totalitarnych metod inwigilacji (Patriot Act).

Czy “doczekamy się” czegoś podobnego w Europie, teraz gdy Traktat Lizboński obowiązuje pomimo sprzeciwu europejczyków, którzy nawet nie mieli okazji głosować?

Czy ukartowany atak terrorystyczny w Berlinie czy Londynie, czy gdziekolwiek indziej będzie użyty do wypowiedzenia wojny przeciwko Iranowi lub Rosji oraz do ograniczenia praw obywatelskich pod pretekstem nagłego wypadku?

Czy cała Europa zostanie wciągnięta w konflikt z ludźmi wcielonymi siłą by walczyli w tej wojnie?

Źródło: NWO

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Liked it here?
Why not try sites on the blogroll...

%d blogerów lubi to: