Petycje

!!! NAJWAŻNIEJSZA PETYCJA W OBRONIE WOLNEGO DOSTĘPU DO OSIĄGNIĘĆ MEDYCYNY NATURALNEJ POPRZEZ WPIS DO KONSTYTUCJI RP PRAWA NADRZĘDNEGO „CHCĄCEMU NIE DZIEJE SIĘ KRZYWDA”

petycja-medycyna-naturalna


PETYCJA DO PREZYDENTA RP O BROŃ DLA POLAKÓW

petycjawsprawiedostepudobroni

INICJATYWA NA RZECZ REFERENDUM EUROPEJSKIEGO

Referendum w sprawie medycyny naturalnej

Czym jest kampania „Referendum w sprawie medycyny naturalnej”?KLIKNIJ TUTAJ, ABY PODPISAĆ PETYCJĘ

Celem kampanii jest zagwarantowanie wszystkim obywatelom Unii Europejskiej wolnego dostępu do osiągnięć medycyny naturalnej opartej na podstawach naukowych poprzez przeprowadzenie referendum w sprawie medycyny naturalnej we wszystkich 27 krajach członkowskich. Aby do tego doszło, konieczne jest zdobycie miliona podpisów pod petycją z żądaniem natychmiastowego przeprowadzenia przez Unię takiego głosowania.

Dlaczego taka inicjatywa jest potrzebna?

Click here to download a copy of the petition form.Pod hasłami „ochrony zdrowia publicznego” coraz częściej wprowadzane są w Europie surowe przepisy zabraniające rozpowszechniania informacji na temat dostępnych leków naturalnych i ich zastosowań. Dzieje się tak pomimo faktu, że każdego roku miliony ludzi umierają na skutek zawałów serca, wylewów, raka, a tysiące badań klinicznych wykazało, że istnieją naturalne środki (w tym m.in. terapie witaminowe), które mogą zapobiegać tego rodzaju schorzeniom.

Kliknij tutaj1; tutaj2; tutaj3, aby się dowiedzieć, w jaki sposób restrykcyjne prawo Unii Europejskiej dotyczące medycyny naturalnej zagraża także wolności wyboru w Stanach Zjednoczonych.

IV. PETYCJA w sprawie znakowania żywności modyfikowanej genetycznie ( gmo )

My, niżej podpisani, domagamy się wprowadzenia i egzekwowania prawa umożliwiającego konsumentom w pełni świadomy wybór pomiędzy produktami zawierającymi modyfikowane genetycznie składniki oraz tymi w pełni wolnymi od GMO.

Biorąc pod uwagę coraz większą ilość niepokojących doniesień naukowych, świadczących o szkodliwości produktów powstających w wyniku manipulacji genetycznych, chcemy mieć możliwość samodzielnego decydowania o tym, co znajdzie się na naszych talerzach. Dlatego domagamy się jednoznacznych przepisów dotyczących znakowania produktów spożywczych zawierających GMO i ich pochodne, a ponadto wprowadzenia oznaczeń gwarantujących, że dany produkt powstał bez wykorzystania wspomnianej technologii, tj. wyłącznie z organizmów bez sztucznie wprowadzonych genów.

Petycja dostępna jest pod adresem:

http://www.naturalnegeny.pl/petycja/

V. PODPISUJEMY EUROPEJSKĄ PETYCJĘ – GM Food petition – target: one million citizens to sign!

Szanowni Państwo,
prosimy o PILNE podpisanie petycji.
Chodzi o to aby zebrać 1 milion podpisów w Unii Europejskiej. Petycja jest do Prezydenta Europejskiej Komisji José Manuel Barroso. Jej treść: ‘Wzywamy Pana do wprowadzenia moratorium na genetycznie zmodyfikowane uprawy (GMO) w Europie i stworzenia grupy niezależnych, etycznych naukowców w celu przeprowadzenia badań nad GMO.’

ABY SIĘ PODPISAĆ NALEŻY kliknąć:
http://www.avaaz.org/en/eu_health_and_biodiversity/98.php?CLICK_TF_TRACK

Dziękujemy i prosimy prześlijcie to dalej!
Poniżej szczegóły po angielsku.

Pozdrawiamy,

 • Google Translator

 • STOP kłamstwu tvn!

  STOP TVN, TVN24, POLSAT I WYBIÓRCZEJ - stop zakłamaniu w mediach masowych
 • Chroń medycynę naturalną/ Protect natural medicine all over the world
 • Podpisz petycję w obronie medycyny naturalnej i tradycyjnych systemów medycznych
 • Medycyna Tybetańsko-Mongolska, Akupunktura, Moksa, Ziołolecznictwo na PINTEREST.COM
 • Polub nas na FB

 • Artykuł o nagonce

 • Czwarty Wymiar o nagonce medialnej

  Artykuł w "CZWARTYM WYMIARZE" o nagonce medialnej na lekarkę Enkhjargal Dovchin "ENJI"
 • Artykuły w „ZC”

  Znaki Czasu - to obecnie jedyne czasopismo, które ma odwagę pisać jawnie o najważniejszych sprawach dotyczących zdrowia ludzkiego czyli Kodeksie Żywnościowym, Szczepieniach oraz alternatywnych metodach leczniczych.
 • MTM in Poland

  Mongolska Tradycyjna Medycyna w Polsce - MTM in Poland
 • LIST OTWARTY

  LIST OTWARTY PUBLICYSTÓW W OBRONIE TOLERANCJI I WOLNOŚCI WYKONYWANIA ZAWODU
 • Chmurka kategorii

 • Ankiety

 • Szybkie menu

Liked it here?
Why not try sites on the blogroll...

%d blogerów lubi to: