Racjonalizm?

WOLTER PRZEWRACA SIĘ W GROBIE!

Portal “Racjonalista” nosi imię Woltera.

Wolter powiedział:

Nie zgadzam się z tobą, lecz zawsze będę bronił twego prawa do głoszenia własnych poglądów

Wzrok mam naprawdę dobry i nawet bez okularów widzę, że ostatnią rzeczą, jaką można powiedzieć o portalu “Racjonalista” jest to, że broni on prawa do głoszenia poglądów, z którymi się nie zgadza.

Wręcz przeciwnie, jego główną (jeśli nie jedyną) zawartością jest zawzięte i kojarzące się ze świętą inkwizycją zwalczanie wszystkich istniejących poglądów poza ateistycznymi i tzw. “racjonalistycznymi”.

Na tej stronie będę zamieszczać co lepsze racjonalistyczne “kwiatki”, świadczące o tym, że racjonalizm niewiele ma wspólnego z prawdziwą racjonalnością i rozumem, a z moralnością i zwyczajnym, ludzkim poczuciem przyzwoitości jeszcze mniej. Proszę tu co jakiś czas zaglądać w poszukiwaniu nowości.

———-

Racjonaliści postrzegają świat dualistycznie, wyłącznie w kategorii “albo-albo”. Prowadzi to do postawy: “jeśli nie jesteś z nami, to znaczy, że jesteś przeciwko nam”. A więc: wypowiadasz nam wojnę. Jeśli jesteś astrologiem, ezoterykiem, mistykiem, to znaczy, że zwalczasz naukę.

Cóż za prymitywne rozumowanie, panowie i panie racjonaliści. Żadna z tych dziedzin nie walczy z nauką. To nauka walczy z astrologią. My postrzegamy świat wielowymiarowo: “i to i to”. Właśnie dlatego nie potraficie nas zrozumieć, tak jak ślepy nie rozumie kolorów. Dlaczego nie umiecie myśleć inaczej niż dualistycznie i w kategoriach wojny? Ciekawych zachęcam do przeczytania “Map świadomości”, a szczególnie części zatytułowanej “Poziom III” (mapy są na górnej belce bloga).

———-

Jest absolutną prawdą stwierdzenie, że jeśli spotkasz osobę, która nie wierzy w ewolucję, osoba ta jest ignorantem, jest głupia, szalona lub podła. [Richard Dawkins]

Zwyciężymy! Nasza racja będzie jedyną obowiązującą w świecie! Zetrzemy z powierzchni ziemi wszystkie religie i Kościoły, wytrzebimy przesądy takie jak ezoteryka i medycyna naturalna, zakażemy witamin, suplementów i żywności ekologicznej, wprowadzimy (choćby siłą) ateizm, medycynę alopatyczną i GMO, aresztujemy i pozamykamy w obozach wszystkich, którzy nie podzielają naszego światopoglądu i postawimy podkuty but na stosie trupów naszych wrogów, którzy ośmielają się wierzyć z płaską ziemię, wątpić w teorię ewolucji lub sprzeciwiać się materialistycznemu widzeniu rzeczywistości .

Będziemy maszerowali kolumnami zwycięsko przez świat, a na naszych wrogów padnie blady strach!

ZABRONIMY, ZAKAŻEMY, BĘDZIEMY ŚLEDZILI, INWIGILOWALI, KONTROLOWALI I BEZWZGLĘDNIE PRZEŚLADOWALI!!!

———-

Kartezjusz wpadł na “genialny” pomysł, że człowiek jest maszyną. Widocznie obracał się wyłącznie w kręgach racjonalistów. Oni faktycznie są maszynami i nie mają duszy.

———-

Na pewnym bardzo “polecanym” blogu propagującym racjonalne myślenie autor pod niebiosa wychwala DDT i nadziwić się nie może, że ludzkość uznała tę substancję za niebezpieczną. Na tym samym blogu możemy przeczytać, że witaminy są niebezpieczne dla zdrowia.

Proponuję, żeby autor zamiast codziennej porcji witamin zażywał pół łyżeczki DDT. Ja pozostanę przy połowie łyżeczki witaminy C i zobaczymy, kto po roku tej kuracji będzie w lepszej kondycji.

———-

Polecam kuriozalną dyskusję Wikipedystów o racjonalizmie, ukazującą skrajny despotyzm “racjonalistów”. Strach się bać…

———-

ciąg dalszy nastąpi, bo temat jest jak rzeka…

Źródło: Maria Sobolewska

http://www.astromaria.wordpress.com

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Komentarze 2 to “Racjonalizm?”

RSS Feed for Medycyna Tybetańska prof. Enkhjargal Dovchin " ENJI" – strona zwolenników naturalnych metrod leczniczych oraz wolnego dostępu do nich Comments RSS Feed

RACJONALIŚCI to banda pedałów co wydaje im się, ze pozjadali wszystkie rozumy. Jeden z nich uważa, że GMO to samo zdrowie, a widziałem go jak kupuje żywność w sklepie ekologicznym. Pseudo-naukowiec… co utrzymywany jest przez składki 10 zł na swoje stowarzyszenie. Szkoda mi ludzi co płacą jemu i jego koleżance takie pieniądze. Koncerny farmaceutyczne kupują sobie takich ludzi aby robili zamieszanie kiedy trzeba i niszczyli uczciwych i normalnie pracujących obywateli. Mam nadzieję, że swoje dzieci zaczną karmić gmo i leczyć ich lekami syntetycznymi aby zobaczyli do jakich zmian może to doprowadzić. To jednak jak powiedziała Pani Maria osobniki z którymi ciężko się rozmawia bo nic do nich nie dociera no za wyjątkiem mocnego wpierdol.

Nie możemy na razie wypowiadać się ponieważ osoby z portalu bezpośrednio związani są z nagonką medialną na dr Enji. Oczywiście poniosą konsekwencje własnego postępowania ponieważ materiały nagraniowe przez nagonką wskazują iż dwie osoby z kierownictwa tego portalu brało udział w nagonce. Jesteśmy świadomi że nagonka została brutalnie i rasistowsko przygotowana i za to należy się odnośnie stosownych artykułów odszkodowanie. Materiały z portalu zostały skopiowane przez profesjonalistę jako dowód w sprawie jak i nagrania i paszkwile wszystkich innych mediów powiązanych z tvn24. Poczekamy i zobaczymy. Piłka w grze….


Where's The Comment Form?

 • Google Translator

 • STOP kłamstwu tvn!

  STOP TVN, TVN24, POLSAT I WYBIÓRCZEJ - stop zakłamaniu w mediach masowych
 • Chroń medycynę naturalną/ Protect natural medicine all over the world
 • Podpisz petycję w obronie medycyny naturalnej i tradycyjnych systemów medycznych
 • Medycyna Tybetańsko-Mongolska, Akupunktura, Moksa, Ziołolecznictwo na PINTEREST.COM
 • Polub nas na FB

 • Instagram prof Enji

  There was an error retrieving images from Instagram. An attempt will be remade in a few minutes.

 • Artykuł o nagonce

 • Czwarty Wymiar o nagonce medialnej

  Artykuł w "CZWARTYM WYMIARZE" o nagonce medialnej na lekarkę Enkhjargal Dovchin "ENJI"
 • Artykuły w „ZC”

  Znaki Czasu - to obecnie jedyne czasopismo, które ma odwagę pisać jawnie o najważniejszych sprawach dotyczących zdrowia ludzkiego czyli Kodeksie Żywnościowym, Szczepieniach oraz alternatywnych metodach leczniczych.
 • MTM in Poland

  Mongolska Tradycyjna Medycyna w Polsce - MTM in Poland
 • LIST OTWARTY

  LIST OTWARTY PUBLICYSTÓW W OBRONIE TOLERANCJI I WOLNOŚCI WYKONYWANIA ZAWODU
 • Chmurka kategorii

 • Ankiety

 • Szybkie menu

Liked it here?
Why not try sites on the blogroll...

%d blogerów lubi to: